Pravda nebo Úkol

Nejvíc vzrušující hra, kterou jde s kámoši hrát!

Stáhni si bezplatnou appku Pravda nebo Úkol pro iOS a Android. Objevuj víc jak 1000 otázek a výzev! 😈

Pravda nebo Úkol app
Pravda nebo Úkol app
Pravda nebo Úkol app

Poznej doopravdy svoje přátele!

Vždycky jsi chtěl znát pravdu o kamarádově první puse? Nebo pořád přemýšlíš o tom, co si o tobě myslí holka? Udělej přespání nebo párty zajímavější s Pravda nebo Úkol (Truth or Dare)! Hra číslo jedna na zábavu s kamarády. 😳

Zábavná, vzrušující a sprostá párty hra!

Shromáždi všechny svoje kamarády a nech Pravda nebo Úkol vést. Pošli mobil dokola a vyber si buď zodpovězení otázky, nebo vykonání náročné výzvy – je to zábavné, vzrušující a neomezené! Projdi přes tři kategorie: pro začátečníky, zkušené hráče a odborníky, kteří hledají něco ještě náročnějšího!

Pravidla hry: Jak hrát Pravdu nebo Úkol?

Pravda nebo Úkol (jinak taky Truth or Dare) je klasická hra na party nebo noc s přáteli, při které se líp poznáte. Připrav se na nezapomenutelný večer plný nepříjemných otázek a bláznivých úkolů!

Hru musí hrát aspoň dva hráči. Čím větší skupina, tím větší zábava! Určete ve skupině, kdo začne. První hráč si musí vybrat mezi možnostmi: „Pravda nebo Úkol?“ Pak dostane otázku nebo úkol, které vymyslí buď skupina, nebo předchozí hráč.

Potřebuješ inspiraci? Nejzábavnější Truth or Dare otázky najdeš online na těchto stránkách. Nasbírali jsme pro tebe stovky bláznivých otázek a úkolů!

Přečti si celá herní pravidla

Stáhni si oficiální aplikaci 😍

Sleduj nás na Instagramu @playtruthdare!