Vadí nevadí pro páry a nezbedné dospělé

Jste v náladě na nějaké ty pikantnější pravdy a sexy úkoly? Sveďte svého partnera a zahrajte si nejpikantnější sexy verzi vadí nevadí. Pouze pro dospělé! 💋 (18+)

Otázky pro páry a dospělé

Sexy, vzrušující a intimní

Mysleli jste si, že Pravda nebo úkol je hra jen pro dospívající, kteří se chtějí navzájem ztrapnit? Tak to se zamyslete znovu. Tahle je taky perfektní hra pro páry, které chtějí věci trochu okořenit. Jde o zábavný a sexy způsob, jak se dostat do nálady u něčeho zábavnějšího, než je 20. opakování Přátel na Netflixu.

Tak odhoďte ten ovladač, zvedněte svůj línej zadek z gauče a připravte se na pár zajímavých otázek a nestydatých úkolů! Pokud ještě nemáte ponětí o tajných tužbách vaší drahé polovičky, tak je rozhodně budete znát na konci hry. A možná je rovnou i vyzkoušíte. Nikdy nevíte, co noc přinese! 🔥

Zahrajte si s partnerem/partnerkou nebo s tajnou láskou

Možná už víte, jak se Pravda nebo úkol hraje: alespoň tedy normální verze. Ale hraní se svou tajnou láskou, partnerem nebo manželem/manželkou může celou hru posunout na úplně novou a vzrušující úroveň.

Stejně jako v normální verzi můžete hrát sexy Truth or Dare ve dvojici nebo v lehce větší skupině. Podle toho, jak pikantní věci chcete provádět. Nejdříve musíte určit, kdo hru začne.

Jste to vy, kdo hru začne? Následně se musíte rozhodnout mezi pravdivým zodpovězením otázky a provedením úkolu. Můžete také zatočit flaškou, která rozhodne, kdo jako první odpoví na sexy otázky, nebo bude čelit nejrůznějším výzvám!

Žhavé otázky pravdy!

Styděli jste se někdy na něco zeptat své tajné lásky nebo milence/milenky ohledně jejich sexuálních představ? Teď už můžete znát vše! Tato hra je skvělým nástrojem, jak překonat svůj stud. Tyto intimní otázky přivedou na světlo sexy tajemství, která toužíte vědět.

Myslíte si, že o sobě už všechno víte? Protože jste spolu už zhruba bambilion let? I manželé mají ve svých myslích tajnosti, které si schovávají pro své vzrušující představy. Nikdy není pozdě se o nich dozvědět! 😏

Ale nebudeme předbíhat... pojďme se zaměřit na pravidla! Jste na řadě vy? A vybrali jste „pravdu“? Tak to musíte na otázku odpovědět upřímně. Připravte se na to, že na povrch vypluje plno zajímavých věcí, nikoho už dneska nezajímá, že vaše první pusa byla v sedmé třídě. Lhaní nepřichází v úvahu. Samozřejmě můžete zkusit zalhat... Ale to by samozřejmě zkazilo veškerou srandu.

Seznam pravd

Níže jsme pro vás dali dohromady několik sexy choulostivých Truth or Dare otázek!

 • Na jakém nejneobvyklejším místě ses miloval/a?
 • Jaký sexuální akt jsi udělal/a, ale už nikdy neuděláš?
 • Co se ti líbí během předehry? 🤤
 • Jaká je tvá oblíbená pozice?
 • Jak se cítíš, když se sám/sama sebe dotýkáš?
 • Jaký byl tvůj nejlepší orgasmus? 💦
 • Jakou první sexuální věc bys udělal/a, kdyby ses probudil/a s opačným pohlavím?
 • Jaká tvá nejdivočejší představa se uskutečnila?
 • Jaký byl tvůj první sexuální zážitek?
 • Jaký je tvůj nejšílenější příběh sexu na jednu noc? 🔥

Necítíte se při odpovídání na otázku příjemně? Pamatujte, že můžete vždy požádat o novou.

Chcete více otázek? Mrkněte se na naši aplikaci Pravda nebo úkol zdarma.

Sexy a odhalující úkoly

Chtěli jste někdy požádat svého partnera, aby něco udělal, ale nakonec jste si to rozmysleli, protože jste se báli, že by se mu/jí to nelíbilo? Úkoly v této sexy verzi vadí nevadí rozhodně věci okoření a postarají se o příjemnou noc!

Nebudete se tady ptát, aby někdo snědl něco nechutného, vykrkal abecedu nebo začal jako šílenec tancovat v obýváku... Pokud tedy nechcete svůdně nazí zatancovat. 🤭

Tyto úkoly rozhodně společné okamžiky hezky okoření! Ale nejdřív: pravidla. Jste na řadě vy? A vybrali jste „úkol“? Tak to musíte vykonat úkol nebo výzvu, která vám byla zadána. Nedělejte nic, co by vám bylo nepříjemné. Ale nerozhodujte se rychle, kdo ví, co se může stát, když svůj stud překonáte!

Seznam úkolů

Níže jsme pro vás dali dohromady několik sexy choulostivých výzev vadí nevadí!

 • Pošli svému partnerovi nahou selfie.
 • Udělej striptýz.
 • Polib svou lásku na krk. ❤️
 • Olízni bradavku svého partnera/partnerky.
 • Objednej online sexuální hračku.
 • Svlékni svého partnera jednou rukou.
 • Dej druhému masáž.
 • Napiš své lásce nestydatou textovou zprávu.
 • Polib hrudník svého partnera/partnerky. 👅
 • Dej šlehačku na tělo partnera a olízni ji.
 • Dej svému partnerovi francouzský polibek na místě, kde chce.

Zahrajte si online verzi 💋

V naší mobilní aplikaci zdarma pro iPhone a Android můžete najít přes 1 000 sexy otázek a žhavých úkolů. Rozhodně to zkuste!

Stáhnout pro iPhone

Stáhnout pro Android

Hrajte online

Sexy tipy a variace!

Vyzkoušejte jeden z těchto sexy tipů a variací na vadí nevadí:

 1. Jste ve vztahu na dálku? To může být těžké. Ale může to taky přinést několik sexy okamžiků. Zkuste hrát vadí nevadí přes Skype nebo FaceTime. Vidět striptýz vašeho partnera jistě vše hezky okoření, obzvláště v těch nejosamělejších chvilkách!

 2. Všimli jste si, že někdo z hráčů vždy volí relativně bezpečné otázky? Máme řešení. V této verzi hry si hráči nevybírají mezi „pravdou“ a „úkolem“. Místo toho se pravda a úkol střídá. Což znamená, že neuniknete otázce ani úkolu!

 3. Nikdy nezačínejte úplně nazí. Zábava hry spočívá v tom, že napětí se buduje hezky pomalu. Tak si nechte ty nejpikantnější otázky a úkoly na později, když už večer a nálada trochu pokročí!

 4. Chcete do hry přidat trochu napětí navíc? Tak se dohodněte, že se navzájem nesmíte do nějakého bodu hry dotknout. Otázky před dosažením tohoto bodu by se měli točit okolo toho, co si chcete navzájem udělat. A úkoly by měly být o škádlení, dokud nebude touha dotýkat se toho druhého už k nevydržení.

Video Truth or Dare otázky

Vždy se musíte cítit příjemně

Jedno pravidlo by ale mělo být součástí každé hry vadí nevadí a obzvláště v téhle verzi se člověk může občas cítit zranitelně: nikdy byste neměli být nuceni dělat věci, které opravdu dělat nechcete.

Je vám odpověď na nějakou otázku nebo úkol nepříjemná? Prostě požádejte o novou, není to vůbec žádná ostuda.

A pamatujte, že je vždy moudré se před začátkem hry dohodnout na nějakých základních pravidlech, jako jsou:

 • Jaké typy otázek vyloučíme?
 • Jak důkladně je nutné úkol provést?
 • Musí se každý hráč koukat na člověka, který úkol provádí?

Doufáme, že si spolu užijete nezapomenutelný herní večer!

Stáhni si oficiální aplikaci

Stáhni si bezplatnou appku Pravda nebo Úkol pro iOS a Android. Objevuj víc jak 1000 otázek a výzev!